Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O firmie

Sky Lift został założony w grudniu 2001 roku jako przedstawiciel niemieckiego producenta podnośników koszowych "TEUPEN GmbH". Firma działała pod nazwą TEUPEN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu a później w Jelczu-Laskowicach. Od początku swej działalności sukcesywnie zdobywaliśmy polski rynek podestów roboczych. W tym okresie nawiązaliśmy współpracę z firmami: CTE, FRANCE ELEVATEUR, WUMAG, Up Right i Nifty Lift. W 2004 roku firma Teupen sprzedała swoje udziały. W maju 2004 roku została zmieniona nazwa przedsiębiorstwa na SKY LIFT Sp. z o.o.
Oznacza to, że jesteśmy spółką ze 100% polskim kapitałem. 
W czerwcu 2004 r. nawiązaliśmy współpracę z firmą CELA. Nasza oferta szybko zyskała odbiorców na polskim rynku. Następnie poszerzyliśmy współpracę o kolejne marki: Skyjack, Snnorkel, Genie. Dzięki szerokiej palecie wyrobów jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych klientów. Od 2005r. dynamicznie rozwijamy się jako firma wynajmująca podnośniki koszowe i nożycowe. W lipcu 2007r. firma przeprowadzia się do nowej, własnej siedziby w Jelczu-Laskowicach przy ul. Wrocławskiej 7. Nasza hala to 800m2 i grunt o powierzchni ponad 3000m2. Dzięki rozbodowie możemy przyjmować więcej urządzeń do naprawy i konserwacji. Poszerzyliśmy nasze usługi także w zakresie szkoleń na operatorów podestów roboczych - organizując szkolenia w naszej siedzibie.

W 2008 roku zostaliśmy też największym importerem podnośników SKY JACK na Polskę.
W 2009 roku firma zdobyła tytuł GEPARDA BIZNESU plasując się na 39 pozycji w rankingu firm woj. dolnośląskiego Gepardy Bizensu.
W 2010 roku poszerzylismy ofertę o wynajem maszyn budowlanych takich jak, zagęszczarki, ładowarki, wiertarki, agregaty, spawarki, nagrzewnice.
Rok 2011 to kolejny rozwój firmy.  Dzięki współpracy z firmą HANSA FLEX otworzyliśmy w jelczu punkt dorabiania przewodów hydraulicznych.
W roku 2013 firma SKY LIFT otwiera swój oddzaił wynajmu podnośników w Dzierżoniowie.
Rok 2014 - W miejsce oddziału w Dzierżoniowie powstaje nowy oddział w Świdnicy. 
Rok 2015 - Otwarcie nowego oddziału we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 45.  Modernizacja floty transportowej.  Wszystkie pojazdy w firmie SKY LIFT  poziadają normę emisji spalin min. EURO3 a dwa EURO6!  Na koniec roku dysponujemy 4 samochodami typu pomoc drogowa do transportu maszyn.  ATEGO 1218, ATEGO 1618, ATEGO 1618, MAN L280.  Zwiększenie parku maszyn, ilości oddzałów oraz większa ładowność floty ciężarówek pozwala na szybsze i tańsze dostwy sprzętu dla naszych klientów. Prawdopodobnie jesteśmy najtańszym i najlepszym dostawcą maszyn w woj. dolnośląskim! 
Rok 2017 - Nasz park maszyn przekroczył 100 maszyn. Firma buduje nowy  oddział w Tyńcu Małym tuż przy drodze krajowej nr 35. Powstanie tam niewielki warsztat z możliwością serwisu maszyn oraz punkt dorabiania węży hydraulicznych. W ofercie pojawiły się nowe modele jak SKY JACK 9250, 8841, Up Right MB26,
Rok 2019 - Nawiązanie współpracy z firmą SNORKEL, zakup pakietu maszyn do wynajmu w tym podnosniki z napędem 4x4 Snorkel A46JRT, oraz elektrycznych Snorkel A46JE, Snorkel A38.
Sukces naszego przedsiebiorstwa to zasługa naszych klientów, którzy od 17 lat są z nami.
Dziekujemy za to że wybraliście Państwo SKY LIFT sp z o.o. jako partnera .
SkyLift

Nasze marki