Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Sprzedaż podnośników

Sky Lift® sp. z o.o. od 2001r. oferuje podnośniki koszowe i nożycowe. Jesteśmy przedstawicielami marek: SKYJACK i SNORKEL. Zdobyta wiedza ,doświadczenie oraz kontakty pozwalają nam na profesjonalną obsługę zarówno dotychczasowych jak i przyszłych klientów.
W naszej ofercie podnośniki :
- SKY JACK - Koszowe i nożycowe
- SNORKEL - Koszowe i nożycowe
- THOMAS - Koszowe na podwoziu traktorów i przyczep

Obecnie posiadamy przedstawicielstwo marki SKY JACK, i SNORKEL oraz Thomas. Z firmą SKY JACK współpracujemy od 2004 roku, oferując: sprzedaż, serwis i części zamienne. Podnosniki SKY JACK oferujemy również w wynajmie oraz wypożyczaniu z opcją wykupu. Marka słynie na świecie ze względu na wysoką jakość, niezawodność i odlegle interwały konserwacji. Relatywnie niską cenę części zamiennych a co za tym idzie eksploatacji. Podnośniki SkyJack produkowane są w Kanadzie, USA i Anglii.

SKY JACK to globalna marka, która od 1985r. produkuje podnośniki nożycowe, koszowe, masztowe oraz telehandlery (ładowarki teleskopowe). Swoje wyroby sprzedaje na wszystkich kontynentach a rozbudowana sieć serwisowa oraz magazyn części zamiennych gwarantują sszybką naprawę urządzeń. Warto dodać, że SKY JACK jest jednym z największych producentów podnośników na świecie. Do roku 2013 roku wyprodukował ponad 250.000 sztuk maszyn a hitem sprzedaży okazał się model 3219 (ponad 100 tys.). Mamy nadzieję, że powyższe fakty przekonają Państwa do zakupu maszyny w SKY LIFT® sp. z o.o.

Jesteśmy również dealerem belgijskiej firmy THOMAS KRANEN bvba.
Thomas to rodzinna firma z ponad 40 letnią tradycją. Obecnie producent podnośników koszowych montowanych na przyczepach, samochodach, traktorach i z napędem gąsienicowym. Rozwiązania firmy Thomas charakteryzują się niespotykaną w dzisiejszych czasach prostotą! Producent ograniczył do minimum elektroniczne systemy sterowania, bazując na prostych i sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych z powodzeniem w latach 90-tych. Taka budowa urządzenia daje gwarancję prostoty napraw i bardzo niskich kosztów części zamiennych. Do najciekawszych konstrukcji firmy należą podnośniki koszowe montowane na traktorach. Podejście firmy sprawia, że podnośnik jest idealnie dostosowany do potrzeb klienta. Thomas nie jest globalnym graczem ale marką dla osób poszukujących trwałej, prostej i bezawaryjnej maszyny!

PODNOŚNIKI KOSZOWE PODNOŚNIKI NOŻYCOWE
CE-SJ12_2 CE-6832RT_2PODNOŚNIKI NA TRAKTORACHUŻYWANE
ANSI-SJ643TH ANSI-SJ30_2 - Kopia (2)


 
 
   

 

 
 

Nasze marki